Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Formy płatności

Formy płatności:

 • Przelew Bankowy - bezpośrednio na konto firmy PHU TERMEX ul.Wielkopolska 3/2, 25-327 Kielce

              nr konta 81 2490 0005 0000 4530 4351 4764 Alior Bank

 • Przelew natychmiastowy -   Rozliczenia płatności online przeprowadzane są przez Blue Media S.A. ( www.bluemedia.pl ) doliczna prowizja 1,69 % od wartości zamówienia. 
 • Operatorzy kart płatniczych, dostępnych w usłudze “Płatności Shoper”

  • Visa

  • Visa Electron

  • MasterCard

  • MasterCard Electronic

  • Maestro

   W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

płatności schoper

 • Pobranie - płatność dokonywana przy odbiorze przesyłki doliczana kwota bobraniowa.
 • mBank mRaty - woboda wyboru, swoboda kupowania
  Raty online nawet w 15 minut!
  • 1. Kup produkt 
  • 2. Wypełnij wniosek  
  • 3. Otrzymaj decyzje 
  • 4. Zaakceptuj umowę i uruchom środki 

Administrowanie danymi osobowymi i ich zabezpieczanie

Gdy Użytkownik korzysta z usług PayPal do otrzymywania płatności od klientów, zarówno Użytkownik, jak i spółka PayPal wykorzystują dane osobowe tych klientów.  Dodaliśmy punkt 5.7 w celu określenia zobowiązań prawnych Użytkownika i spółki PayPal w kontekście wykorzystywania danych osobowych klientów Użytkownika oraz innych osób w związku z korzystaniem przez Użytkownika z usług PayPal. Punkt 5.7 przyjmuje obecnie następujące brzmienie (przy podkreśleniu dodanej części):

5.7 Zasady dotyczące zwrotów, Ochrona danych, Zasady zachowania poufności i bezpieczeństwo. Użytkownikom zajmującym się sprzedażą towarów lub usług firma PayPal zaleca opublikowanie własnych zasad zwrotu oraz zasad zachowania poufności w ich witrynach.

Zasady zachowania poufności muszą zawierać wyraźną informację, że wszystkie transakcje realizowane w systemie PayPal podlegają Oświadczeniu o zachowaniu poufności firmy PayPal.  Użytkownik jest zobowiązany do zastosowania odpowiednich środków administracyjnych, technicznych i fizycznych w celu zapewnienia bezpieczeństwa i poufności wszelkich danych firmy PayPal, w tym informacji o użytkownikach systemu PayPal i samej firmie PayPal.

Zgodność z Przepisami o ochronie danych.  W odniesieniu do danych osobowych przetwarzanych przez firmę PayPal oraz Handlowca w związku z niniejszą Umową, każda ze Stron będzie administratorem przetwarzanych danych osobowych. Strony zobowiązują się do zachowania zgodności z Przepisami o ochronie danych mającymi zastosowanie do administratorów w związku ze świadczonymi usługami oraz na podstawie niniejszej Umowy. W celu uniknięcia wątpliwości – zarówno PayPal, jak i Handlowiec mają własne, niezależne zasady zachowania poufności, oświadczenia i procedury dotyczące przechowywanych i przetwarzanych danych osobowych i zarówno PayPal, jak i Handlowiec są osobnymi administratorami danych (zarządzają danymi osobno, nie są współadministratorami).

W zakresie zapewnienia zgodności z Przepisami o ochronie danych spółka PayPal i Handlowiec:

a. implementują i zachowują przez cały czas wszelkie stosowne środki bezpieczeństwa w odniesieniu do przetwarzania danych osobowych;

b. przechowują i rejestrują informacje o wszystkich działaniach podejmowanych względem przetwarzanych danych; i

c. świadomie nie podejmują ani nie zezwalają na podejmowanie żadnych działań, które mogą doprowadzić do naruszenia przez drugą stronę Przepisów o ochronie danych.

Oprócz praw spółki PayPal określonych w punkcie 10.2, jeśli PayPal stwierdzi, że doszło do naruszenia zabezpieczeń witryny lub systemów Użytkownika lub istnieje uzasadnione prawdopodobieństwo takiej sytuacji, mogące skutkować nieupoważnionym ujawnieniem danych klientów, PayPal ma prawo podjęcia wszelkich działań, które uzna za konieczne, oraz zażądania od Użytkownika podania informacji dotyczących naruszenia bezpieczeństwa.

W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

Koszty płatności są doliczane na końcowym etapie składania zamówienia. Przed potwierdzeniem zamówienia uzyskujesz informację o całkowitej kwocie jaką należy uiścić, aby zamówienie zostało zrealizowane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl